Меню
Click to order
Ваши заказы
Total: 
Ваше имя
Как с вами связаться?
Ваш телефон или мессенджер:
Заполните форму, чтобы получить детальную консультацию:
  • Создание / реализация маркетинг стратегии и авто воронки
  • Таргетированная реклама в Facebook Ads
  • Контекстная \ медийная реклама Google Ads
  • Создание эффективных ленденгов
  • Настройка бизнес-менеджера, Facebook-пикселя, Google-аналитики
  • Настройка вайбер и емейл-рассылок
  • Обучению по настройке интернет рекламы
  • Обучению SMM и комплекстному интернет маркетингу
  • Консультации по комплексному маркетингу, привлечению клиентов с соц-сетей и поисковых систем
Как с вами связаться?
Ваше имя
Номер телефона:

Як написати комерційний текст для вашого бізнесу, який буде 24\7 продавати!

Рекламний текст для лендінгу за 20 кроків.

Перед вами чек-лист комерційного тексту. Дотримуйтесь порад, що представлені нижче і у вас вийде якісний рекламний текст, що будет автоматично продавати ваші товари та послуги.
Що таке комерційний текст?

Комерційний текст - це текст рекламного характеру, де є розгорнутий опис, пропозиція і мотивація до цільової дії. Головна задача комерційного тексту - зав'язати довгострокові відношення і перетворити потенційного клієнта в постійного. Іншими словами - спрямовувати людей до конкретних дій.
.
Що потрібно зробити перед написанням комерційного тексту?

A) Детально ознайомитись з послугою, продуктом, компанією або приватною особою для яких призначений текст. Для цього, як мінімум потрібно зв'язатися з клієнтом в месенджері, поставити на запис розмову і задати йому максимальну кількість питань пов'язаних з продуктом, якому призначений текст. А в ідеалі потрібно вимагати, щоб Ваші клієнти заповнювали БРИФ.

B) Визначити цільову аудиторію і скласти аватар потенційного клієнта. Чим більше у вас є інформації про потенційного клієнта продукту, якому призначений рекламний текст, тим більше шансів, зробити так щоб ваш текст потрапив в яблучко - став максимально ефективним і привабливим.

V) Визначити основні «болі» клієнтів для яких створюється текст. Біль клієнта - це те що його турбує, яку може усунути ваш ИФО-продукт, товар або послуга. Тут доцільно привести знайомий кожному маркетологу приклад, що стосується засобів для схуднення:

«Жінкам не потрібні чарівні пігулки, коктейлі, дієти і методи для схуднення. Їм потрібно привабливе, граціозне, підтягнуте тіло... Як раз відсутність такого тіла і є їх основна клієнтська біль».
.
D) Підібрати набір seo-запитів для монетизації тексту. Будь-який професійний копірайтер повинен розуміти основні принци SEO, а також знати ключові запити по яким люди зможуть знайти його текст в пошукових системах, або на які буде налаштована рекламна компанія в Яндекс Директ або Google Adword.

Коли всі пункти виконані і необхідна інформація зібрана, сміливо приступайте до написання рекламного тексту.

20 кроків для написання ефективного рекламного тексту

1.Придумайте захоплюючий заголовок (дискриптор)

Заголовок повинен виділятись на тлі інших заголовків, та привертати увагу, навіть не зацікавлої цільової аудиторії.


2. Напишіть «Лідер абзац»

У Лід-абзаці обов'язково повинен бути «якір», тобто, інформація, що приверне читача і пообіцяє, що далі буде дуже цікаво, що цей текст усуне його біль і задовольнити певні потреби. Наприклад:

Приготуйтеся, ми зробимо вам супер пропозицію! Ви дізнаєтесь, як придбати сонячні панелі на 50% дешевше ринкових цін і заробляти на Зеленому тарифу.

Якір кинутий, читачеві повинен розкриватися по ходу тексту в найяскравіших фарбах, де ви представите всі вигоди продукту і розповісте про приголомшливі ціни, неймовірні бонуси, і що потрібно зробити, щоб все це отримати.

3. Складіть Оффер

Offer - в перекладі з англійської означає "пропозиція", та в даному контексті це "пропозиція від якої неможливо відмовитися". Потенційний клієнт повинен закохатись в ваш продукт і здійснити необхідну цільову дію!

Таким чином оффер є серцем рекламного тексту. Він складається з пропозицію, від якої неможливо відмовитися, а також ключових вигод, що відрізняють ваш товар або послугу від тисячі інших.

4. Розкажіть про компанію і творців продукту

Це ще більше втягне зацікавленого клієнта в текст і приведе його до цільової дії. У багатьох продающих текстів відсутні блоки про автора, або компанію, яка пропонує послуги. Не йдыть легким шляхом і напишіть переконливий вселяє блок про компанію та авторів продукту - це значно підвищить рівень довіри клієнтів.

5. Напишіть Пруф

Пруф - це блок, де дуже детально і доступно пояснюється чому потрібно купити саме у вас. Тут можна перерахувати ваших клієнтів і партнерів, показати відгук про вас від авторитетної людини, а також поділиться крутими кейсами. У пруфі потрібно застосовувати будь-які методи для підняття довіри.

6. Пообіцяйте бонуси

Більшість інтернет користувачів обожнюють різні халявні пропозиції і бонуси. Тому одного оффера і заклики до дії мало, так як користувачі звикли до різних акцій, бонусів і халявних пропозицій. Не скупіться на бонуси, додайте їх як можна більше і конверсія рекламного тексту збільшиться.

7. Додайте мультимедіа

Як правило, одного тексту мало. Люди сприймають візуальну інформацію набагато простіше і легше ніж текстову. Тому сміливо додавайте в ваш текст, фото, відео та аудіо.

8. Складіть технічний опис продукту


В рекламному тексті обов'язково повинен бути детальний опис технічних характеристик вашого товару. Уявіть, що ваші кліїнти - це справжні технарі, які хотят знати про покупку все до глибоких подробиць.

9. Додайте відгуки клієнтів

Блок з відгуками повинен виглядати дуже реалістично і не містити фейковий фото клієнтів або відгуків типу: «Продукт класний, мені вкотився». В рекламному тексті повинні бути розгорнуті відгуки, реальних людей, які вже використовували ваш продукт і мають до нього позитивне ставлення. В іншому випадку відгуки краще взагалі не добавляти, щоб не зіпсувати текст і не похитнути довіру клієнтів.

10. Захистіть себе від небажаних клієнтів


У своєму рекламному тексті ви можете конкретизувати унікальність і цінність свого продукту і написати про те, кого ви НЕ хочете бачити серед клієнтів. Така відбудова ще більше додасть значущості вашого продукту і притягне клієнтів, яким він дійсно потрібен.
11. Додайте порівняння вашого товару з конкурентами

Якщо ваш продукт не є новаторським, то у нього обов'язково будуть конкуренти і у вашого потенційного клієнта є право купити цей продукт у інших продавців. Тому в рекламному тексті потрібно провести порівняльний аналіз вашого і аналогічного йому продукту, показауючи всі його вигоди, та відмінності. Але не в якому разі не відзивайтеся погано про інші товари.


12. Пишіть правду і тільки правду, не приховуйте недоліки

У кожного продукту є свої недоліки, ваш товар не виняток. Тому напишіть про деякі недоліки вашого продукту, про те як їх можна обійти, а ще краще перетворити на перевагу.


13. Додайте в ваш текст історію успіху (сторітелінг)

Коротка історія успіху в комерційном тексті, що пов'язана з продуктом, може стати відмінним стимулом для його покупки. Тут можна написати про те, як ваш продукт змінив життя певної людині, епічно історію створення вашого продукту або можливо притчу, що доносить до читача вашу головну комерційну ідею. Подібні історії успіху працюють на довіру клієнта і включають його емоції.


14. Відпрацюйте заперечення

Є багато різних типів заперечень, вам потрібно добре подумати над тим, заперечення \ сумніви можуть бути у вашого потенційно клієнта і розвіяти іх в пух і прах. Інакше клієнт закриє вкладку з вашим текстом дуже швидко і зникне в невідомому напрямку.

15. Напишіть гарантії

З гарантіями завжди краще ніж без них, вони збільшують конверсію рекламного тексту. Це звичайний елемент довіри, який продає і без якого взагалі може не бути продажів. Краще не продавати той продукт, на який ви не готові дати гарантії повернення коштів і продавати тільки те, що дійсно представляє для людини цінність і за що можна поручитися.

16. Сформулюйте привабливу ціну

Ціна є найважливішим фактором для багатьох клієнтів. Тому ціну потрібно обгрунтувати так, щоб у клієнта не залишилось сумнівів, що до покупки продукту.

17. Впровадьте дедлайн

Закон дефіциту працює завжди, також деяких мотивують тимчасові обмеження. Обов'язково провадьте їх в своєму тексті.

18. Закличте вашого клієнта до цільового дії


Якщо вам потрібно, щоб клієнт у вас «купив» той чи інший продукт, так і нипишіть: «Натисніть на кнопку купити!», та надайте докладну інструкцію, як це зробити. Якщо вам потрібно, щоб клієнт зробив іншу цільову дію, наприклад подзвонив або приїхав до вас в офіс, так і пишіть: «Дзвонить та записуйтесь на консультацію» або «Приходьте за такою-то адресою».

19. Напишіть постськриптуми

Постскриптум - це останній шанс утримати увагу вашого клієнта і викликати у нього гостре бажання придбати ваш продукт. Тут можна нагадати про дедлайн, вигідних бонусах, низьких цінах, тощо.

20. Не прощайтесь з клієнтом, запропонуйте йому «смачні бонуси» взамін за підписку на корисну інформацію, пов'язану з вашим продуктом

Грамотний, досвідчений продавець завжди розраховує на довгострокові відносини зі своїми потенційними клієнтами і не втрачає з ними зв'язку, навіть якщо вони нічого у нього не купили з першого разу. Є безліч причин, чому люди не купують відразу, тому потрібно запропонувати людині товар другий, третій, десятий раз ... Для цього і існує форма підписки, де ваш потенційний клієнт залишає свої контакти і ви тепер багаторазово можете відправляти йому ваші комерційні пропозиції на пошту або в месенджери.

І на завершення:

Колеги, всі вищенаведені пункти, крім перших трьох можна сміливо міняти місцями і використовувати, як вашій душі і фантазії завгодно. Також по кожному з цих пунктів можливо написати окрему статтю, або зробити серію відео уроків. Люблячий свою професію копірайтер, завжди практикується в кожному з вищенаведених пунктів і з кожним новим рекламним текстом, стоїть його майстерність в написанні заголовків, офферов, дедлайнів, пруфіф, та робота з запереченнями.
Дякуємо за увагу. З вас лайк та репост, з нас ще більше корисних статей!
18 серпня / 2019
Потрібен якісний, супер ефективний комерційний текст, що буде залучати тисячі клієнтів в ваш бізнес?

Телефонуйте, пишіть в мессенджео, або заповніть форму!
Tel: +380676089467
Viber, WhatsApp: +380935017374
Skype: mistik_max
Telegram: @mistik_max