11. Додайте порівняння вашого товару з конкурентами
Якщо ваш продукт не є новаторським, то у нього обов'язково будуть конкуренти і у вашого потенційного клієнта є право купити цей продукт у інших продавців. Тому в рекламному тексті потрібно провести порівняльний аналіз вашого і аналогічного йому продукту, показауючи всі його вигоди, та відмінності. Але не в якому разі не відзивайтеся погано про інші товари.
12. Пишіть правду і тільки правду, не приховуйте недоліки
У кожного продукту є свої недоліки, ваш товар не виняток. Тому напишіть про деякі недоліки вашого продукту, про те як їх можна обійти, а ще краще перетворити на перевагу.
13. Додайте в ваш текст історію успіху (сторітелінг)
Коротка історія успіху в комерційном тексті, що пов'язана з продуктом, може стати відмінним стимулом для його покупки. Тут можна написати про те, як ваш продукт змінив життя певної людині, епічно історію створення вашого продукту або можливо притчу, що доносить до читача вашу головну комерційну ідею. Подібні історії успіху працюють на довіру клієнта і включають його емоції.
14. Відпрацюйте заперечення
Є багато різних типів заперечень, вам потрібно добре подумати над тим, заперечення \ сумніви можуть бути у вашого потенційно клієнта і розвіяти іх в пух і прах. Інакше клієнт закриє вкладку з вашим текстом дуже швидко і зникне в невідомому напрямку.
15. Напишіть гарантії
З гарантіями завжди краще ніж без них, вони збільшують конверсію рекламного тексту. Це звичайний елемент довіри, який продає і без якого взагалі може не бути продажів. Краще не продавати той продукт, на який ви не готові дати гарантії повернення коштів і продавати тільки те, що дійсно представляє для людини цінність і за що можна поручитися.
16. Сформулюйте привабливу ціну
Ціна є найважливішим фактором для багатьох клієнтів. Тому ціну потрібно обгрунтувати так, щоб у клієнта не залишилось сумнівів, що до покупки продукту.
17. Впровадьте дедлайн
Закон дефіциту працює завжди, також деяких мотивують тимчасові обмеження. Обов'язково провадьте їх в своєму тексті.
18. Закличте вашого клієнта до цільового дії
Якщо вам потрібно, щоб клієнт у вас «купив» той чи інший продукт, так і нипишіть: «Натисніть на кнопку купити!», та надайте докладну інструкцію, як це зробити. Якщо вам потрібно, щоб клієнт зробив іншу цільову дію, наприклад подзвонив або приїхав до вас в офіс, так і пишіть: «Дзвонить та записуйтесь на консультацію» або «Приходьте за такою-то адресою».
19. Напишіть постськриптуми
Постскриптум - це останній шанс утримати увагу вашого клієнта і викликати у нього гостре бажання придбати ваш продукт. Тут можна нагадати про дедлайн, вигідних бонусах, низьких цінах, тощо.
20. Не прощайтесь з клієнтом, запропонуйте йому «смачні бонуси» взамін за підписку на корисну інформацію, пов'язану з вашим продуктом
Грамотний, досвідчений продавець завжди розраховує на довгострокові відносини зі своїми потенційними клієнтами і не втрачає з ними зв'язку, навіть якщо вони нічого у нього не купили з першого разу. Є безліч причин, чому люди не купують відразу, тому потрібно запропонувати людині товар другий, третій, десятий раз ... Для цього і існує форма підписки, де ваш потенційний клієнт залишає свої контакти і ви тепер багаторазово можете відправляти йому ваші комерційні пропозиції на пошту або в месенджери.
І на завершення:
Колеги, всі вищенаведені пункти, крім перших трьох можна сміливо міняти місцями і використовувати, як вашій душі і фантазії завгодно. Також по кожному з цих пунктів можливо написати окрему статтю, або зробити серію відео уроків. Люблячий свою професію копірайтер, завжди практикується в кожному з вищенаведених пунктів і з кожним новим рекламним текстом, стоїть його майстерність в написанні заголовків, офферов, дедлайнів, пруфіф, та робота з запереченнями.