Меню
Click to order
Ваши заказы
Total: 
Ваше имя
Как с вами связаться?
Ваш телефон или мессенджер:
Заполните форму, чтобы получить детальную консультацию:
 • Создание / реализация маркетинг стратегии и авто воронки
 • Таргетированная реклама в Facebook Ads
 • Контекстная \ медийная реклама Google Ads
 • Создание эффективных ленденгов
 • Настройка бизнес-менеджера, Facebook-пикселя, Google-аналитики
 • Настройка вайбер и емейл-рассылок
 • Обучению по настройке интернет рекламы
 • Обучению SMM и комплекстному интернет маркетингу
 • Консультации по комплексному маркетингу, привлечению клиентов с соц-сетей и поисковых систем
Как с вами связаться?
Ваше имя
Номер телефона:

Що таке Лендінг пейдж?

Для чого потрібні посадочні сторінки,
як правильно створювати лендінги.

Для того, щоб познайомити аудиторію з вашим продутому, потрібен майданчик, де ви все про нього докладно розповісте і покажете. Тому, почати потрібно з створення посадкової сторінки.
Landing page (посадковий сторінка) - це сайт, що презентує товар, послугу або сервіс. Головне завдання Лендінгів - переконати відвідувача зробити цільове дію.

Приклад цільового дії: натиснути кнопку «купити» або «зареєструватися». У посадкової сторінки завжди є мета, тому її ще називають «цільова сторінка».

Цільова дія (мета) - це головний процесс, який користувач повинен зробити на сайті. У Лендінгів висока ефективність і низька вартість в порівнянні зі звичайним сайтом. Посадкову сторінку можна розробити за короткий час. Це не складно - ви можете зробити це самі за допомогою сайтів-конструкторів.


Як створювати Лендінги, порядок дій:


1. Напишіть у вільному стилі, про що хочете розповісти на посадкової сторінці, сформулюйте для себе її мету. Потім виділіть з тексту смислові блоки і придумайте їм інформативні заголовки. Це майбутні розділи Лендінгу.

2. Виділіть 3 переваги вашого продукту і напишіть, чим вони можуть допомогти вашому потенційному покупцеві.

3. Продумайте сценарій сторінки. Вирішіть, що відвідувач повинен побачити і зрозуміти на першій сторінці сайту.

 • Яка пропозиція його б зацікавило?
 • Які заперечення у нього могли б з'явитися? Я
 • Як він буде рухатися далі?
 • Яку цільову дію йому потрібно зробити?

Дайте відповідь на всі ці питання за допомогою заголовків, текстів і заклику до дії.

4. Обов'язково використовуйте кнопку заклику до дії call to action (CTA). За допомогою неї ви підведете відвідувача до цільового дії. Якщо Лендінг довгий, то потрібно розмістити її не тільки на початку, кінці, але і в середині.

5. На основі сценарію зробіть прототип. Для цього намалюйте на папері смислові блоки сайту і подумайте, де і як ви розмістите текст і зображення.

6.Тепер приступайте до дизайну. Тексти у вас вже є, їх потрібно доповнити класними фотографіями. Не використовуйте для цього заїжджені картинки зі стоків, які вже ні у кого не викликають емоцій. Краще зробіть фотографії самі або найміть фотографа.

7. Не забудьте додати кнопки соціальних мереж і форму підписки.
Щоб Лендінг був ефективним, потрібно зрозуміти, для кого призначений ваш продукт, і розповісти відвідувачам, про те, як він вирішить їхню проблему. Landing page - ефективний спосіб зробити з відвідувача покупця.

8. Напишіть про переваги і відмінності від конкурентів. Додайте відгуки та гарантії. Пам'ятайте, сторінка повинна бути зручною, зрозумілою і відповідати на всі питання відвідувачів.
Посадочні сторінки можуть послужити не тільки інструментом продажів вже існуючих продуктів, але і для тестування гіпотез реальністю. Таке тестування стало доступніше і дешевше маркетингових досліджень, опитувань, звітів тощо.

Ви можете придумати десяток бізнесів і перевірити їх за місяць, запустити найперспективніші і розвивати їх, а потім придумати ще і ще.

Як покращити ефективність лендінгу

1. Слідкуйте, щоб пошукові запити або оголошення вашої контекстної реклами відповідали змісту вашого Лендінгу. Інакше, весь ваш трафік виявиться нецільовим і не принесе вам ніякої користі.

2. Чітко позначайте головні елементи, заголовки, кнопки. Чи не розсіюйте увагу користувачів. Важливе робіть крупніше, використовуйте контрастний колір для кнопок, щоб вони були видні на загальному тлі.

3. Прибирайте відволікаючі елементи - зайві пункти меню, додаткові кнопки, візуальний сміття. Це ж стосується і посилань на інші сайти, вони можуть відвести ваших відвідувачів.

4. Використовуйте блоки довіри. Розміщуйте реальні відгуки, доповнюйте їх фотографіями. Пишіть про гарантії, додавайте сертифікати.

5. Перевірте орфографію. Лендінг з помилками вбиває довіру.

6. Використовуйте Вебвізор і карту кліків, щоб зрозуміти, як відвідувачі взаємодіють з сайтом і які труднощі у них виникають.

7. Перевірте швидкість завантаження Лендінгу. Чим повільніше він вантажиться, тим нижче буде конверсія, тому що користувачі не люблять чекати і закривають довго завантажуються сторінки. Дізнатися час завантаження можна на сайті www.developers.google.com/speed/pagespeed/insights.

8. Не покладайтеся на чужий досвід. Якщо в однієї компанії щось спрацювало, це не означає, що це спрацює і вас. Різні цільові аудиторії і особливості бізнесу призводять до різних результатів.

9. Обов'язково тестируйте Лендінг, щоб зрозуміти, що краще працює для вашої цільової аудиторії.

Ваш Лендінг повинен бути побудований так, щоб провести відвідувача за ручку від першого екрану до цільового дії.

Отже, ви створили і запустили Лендінг. Але це тільки перша ітерація на шляху збільшення його конверсії. Пам'ятайте, що Лендінг завжди потрібно тестувати і покращувати. Навряд чи з першої спроби вийде добитися видатних результатів, тому у вас завжди буде, над чим попрацювати. Наприклад:

1. Попрацюйте над текстом: чіткіше сформулюйте оффер, використовуйте в ньому цифри.

2. Перепишіть заголовки в позитивному ключі, наприклад: «основні проблеми курсів англійської мови» перетворите в «вивчите англійську без проблем».

3. Змініть заклик до дії, Ви можете його зробити більш конкретним і привабливим.

4.Спробуйте поміняти порядок блоків на сторінці: найголовніше поставте вище.

5. Попрацюйте над загальною структурою, щоб вона стала більш зрозумілою.

6. Працюйти над довірою людей до Лендінгу.

7. Використовуйте особисті історії або сторітеллінг, щоб збільшити довіру.

8. У текстах не використовуйте кліше. Ставтеся з повагою до ваших клієнтів.

Лендінг повинен бути справжнім, а не збіговиськом маркетингових прийомів.
Щоб бути справжніми, пишіть просто, ясно і розумно. Будьте щирі, залишайтеся самими собою.

Ці ітерації допоможуть вам добитися високої конверсії. А ми дамо останню пораду: завжди тестируйте ваш Лендінг, щоб підняти його конверсію.
Дякуємо за увагу. З вас лайк та репост, з нас ще більше корисних статей!
17 серпня / 2019
Потрібен якісний, супер ефективний лендінг, що буде залучати тисячі клієнтів в ваш бізнес?

Телефонуйте, пишіть в мессенджер, або заповніть форму!
Tel: +380676089467
Viber, WhatsApp: +380935017374
Skype: mistik_max
Telegram: @mistik_max