Меню
Click to order
Ваши заказы
Total: 
Ваше имя
Как с вами связаться?
Ваш телефон или мессенджер:
Заполните форму, чтобы получить детальную консультацию:
  • Создание / реализация маркетинг стратегии и авто воронки
  • Таргетированная реклама в Facebook Ads
  • Контекстная \ медийная реклама Google Ads
  • Создание эффективных ленденгов
  • Настройка бизнес-менеджера, Facebook-пикселя, Google-аналитики
  • Настройка вайбер и емейл-рассылок
  • Обучению по настройке интернет рекламы
  • Обучению SMM и комплекстному интернет маркетингу
  • Консультации по комплексному маркетингу, привлечению клиентов с соц-сетей и поисковых систем
Как с вами связаться?
Ваше имя
Номер телефона:

Інтернет маркетинг, що це таке, та з чим його їдять?

Cьогодні користувачі все частіше і з задоволенням витрачають гроші в інтернеті, тому саме тут потрібно шукати ваших майбутніх покупців. Час звичайної реклами закінчився - люди від неї втомилися і більше їй не довіряють, а інтернет-маркетинг відкриває нові методи розповісти світу про ваш продукт.
Інтернет-маркетинг - це дії, спрямовані на просування товарів і послуг в інтернеті. Основна мета інтернет-маркетингу - перетворити відвідувачів сайту в покупців і збільшити прибуток.

У інтернет-маркетингу є три важливі переваги, які відрізняють його від класичного маркетингу:

Інтерактивність
В інтернеті можливо безпосередньо взаємодіяти з аудиторією, підтримувати зв'язок з клієнтами і контролювати ситуацію.

Таргетинг
Механізм який, дозволяє виділити зі всієї наявної аудиторії тільки цільову і показувати рекламу саме їй.

Веб-аналітика
Допомагає зрозуміти, які дії виявилися максимально ефективними і залучили на сайт більше відвідувачів, які потім конвертувалися в покупки.

Зростання продажів в інтернет-маркетингу будується на залученні відвідувачів, підвищенні ефективності сайту і поверненні клієнтів. Але мало залучити відвідувачів, потрібно зробити з них ваших поточних клієнтів, адже саме вони дають вашому бізнесу прибуток. Всі ці моменти повинна враховувати ваша маркетингова-стратегія.

Стратегія в інтернет-маркетингуЯкщо ви плануєте розвивати свій бізнес і вкладати гроші в його просування, у вас повинна бути стратегія. Її відсутність призводить до хаотичних і безсистемним витрат.

Для початку визначимося, що таке стратегія. Якщо говорити своїми словами, то стратегія - це довгостроковий план, який веде до досягнення мети.

Мета інтернет-маркетингу - зростання продажів. Одже, стратегія в інтернет-маркетингу повинна містити в собі послідовність дій для збільшення прибутковості компанії.

Маркетингова стратегія - це план дій по збільшенню продажів.
Але наявність стратегії - це не чарівна паличка, яка автоматично підвищить продажі і підніме ваш бізнес на небувалу висоту. Щоб все вийшло, стратегію потрібно виконувати.


З яких кроків складається маркетингова стратегія?


Перший крок - точне визначення своєї цільової аудиторії. Дізнайтеся, чому люди купують ваші продукти і складіть портрет споживача.

Другий крок - вивчення конкурентів і визначення своєї позиції по відношенню до них. Варто розглядати не тільки прямих конкурентів, але і звернути увагу на те, яким чином взагалі можливо вирішити проблему ваших покупців.

Третій крок - визначення цілей і методів для їх досягнення. Необхідно вирішити, які інструменти інтернет-маркетингу ви будете застосовувати і яким чином.

Зазвичай, стратегію розробляють на рік і коректують раз в декілька місяців, в залежності від її реалізації та ситуації на ринку. Важливу роль в реалізації стратегії відіграє веб-аналітика. Вона вказує вам, чи ви правильно вибрали інструменти просування і показує, де є проблеми і на що потрібно звернути увагу.

Як зрозуміти, яка маркетингова стратегія правильна?


Правильна стратегія повинна будуватися на розвитку слабких сторін вашого бізнесу і зміцнення сильних, а також максимально ефективно використовувати поточні ресурси.

Стратегія в інтернет-маркетингу завжди індивідуальна і обов'язково повинна будуватися на основі вашої цільової аудиторії, аналізі конкурентів, враховувати цілі бізнесу і грунтуватися на веб-аналітиці.

В інтернет-маркетингу не буває стандартної покрокової стратегії, однаково добре працює для будь-якого бізнесу.

Перед тим, як почати просування, вам потрібно визначити цільову аудиторію, проаналізувати конкурентів і поставити цілі. Тільки після цього можна починати роботу з інструментами інтернет-маркетингу. Які з них будуть для вас ефективні, а які ні, ви зрозумієте на практиці.
Дякуємо за увагу. З вас лайк та репост, з нас ще більше корисних статей про інтернет маркетинг!
Для запису на консультацію
заповніть форму, або телефонуйте,
пишіть в месенджери:
Viber, WhatsApp: +380935017374
Telegram: @mistik_max
17 серпня / 2019