Меню
Click to order
Ваши заказы
Total: 
Ваше имя
Как с вами связаться?
Ваш телефон или мессенджер:
Заполните форму, чтобы получить детальную консультацию:
  • Создание / реализация маркетинг стратегии и авто воронки
  • Таргетированная реклама в Facebook Ads
  • Контекстная \ медийная реклама Google Ads
  • Создание эффективных ленденгов
  • Настройка бизнес-менеджера, Facebook-пикселя, Google-аналитики
  • Настройка вайбер и емейл-рассылок
  • Обучению по настройке интернет рекламы
  • Обучению SMM и комплекстному интернет маркетингу
  • Консультации по комплексному маркетингу, привлечению клиентов с соц-сетей и поисковых систем
Как с вами связаться?
Ваше имя
Номер телефона:

Як написати комерційну пропозицію на мільйон?

Алгоритм, який допоможе написати комерційну пропозицію від якої неможливо відмовитись.

Перш ніж складати комерційну пропозицію у вас повинен бути бажаний суспільством продукт або послуга, а також шалена мета розвивати і просувати їх, до неймовірних висот. Прагніть розвитку, як мінімум до рівня Джоан Роулінг, Джефа Безоса, Ілона Маска, Ніколи Тесли, Ісуса Христа ...
Комерційна пропозиція - квінтесенція будь-якого бізнесу, це презентація вашого товару або послуги на споживчому ринку в будь-якому актуальному форматі (текст, відео, аудіо). Мета такої презентації - привернути увагу споживача, побудувати з ним довгострокові взаємовигідні відносини і продати якомога більше!
Текст і зміст комерційної пропозиції далеко не головне, продати можна все що завгодно і кому завгодно, головне тут ваша рішучість, наполегливість і непохитна, тверда віра в ту послугу, той продукт який ви збираєтеся виставляти на ринок.

Потрібно мати величезний намір стати справжнім майстром свого ремесла, і ця страшна сила повинна розривати вашу лінь на дрібні шматочки. Також ви повинні бути готові працювати з ранку до вечора, ставити і досягати довгострокові цілі, мислити нестандартно, йти тернистими шляхами в нескінченну безодню, та вибирати найбільш адекватні варіанти які, як мінімум зроблять вас непристойно багатими, та як максимум повернуть назад в стан Абсолюту!

Тільки в цьому випадку варто сідати і писати комерційну пропозицію по нижчевикладеній формулою!

Помилка більшості приватних підприємців, комерційні пропозиції яких не працюють, в тому що вони не вірять в це. Заробіток швидких, легких грошей - першочергове бажання, що ними рухає, але вони не в силах приділяти належної уваги своєму продукту.

Вони пишуть свою комерційну пропозицію всього раз і забувають про її вдосконалення та адаптацію під навколишню реальність. Це в корені не правильний підхід і ми можемо спостерігати з вами тисячі провальних спроб просунути щось. Так як основною причиною невдачі є низький рівень віри, мотивації і бажання людей, що стоять за цією пропозицією.

Тому якщо хочете, щоб Ваша комерційна пропозиція дійсно працювало - вірте в неї всією душею і серцем, робіть це по совісті, без обману і добийтеся того що б ваш продукт або послуга представляли реальну цінність суспільству.

Ось формула суппер ефективного комерційної пропозиції:

Потрібний світу продукт + ефективний рекламний текст + сильна віра + розвиток і модернізація + грамотний маркетинг = гроші, успіх, самореалізація

Цю формулу мені нашептав шаман Дон Хуан на початку осені 2017 року, в одному з моїх несвідомих сновидінь, яких я не пам'ятаю, але допускаю, що десь, в паралельному всесвіті це відбувалося у всій епічно-феєричною красі.Тому я просто граю своїми думками на аркуші паперу в передчутті поділитися з вами чек-листом комерційної пропозиції на мільйон.


Котенко Максим
Інтернет маркетолог
Якщо ви будете використовувати чек лист зі складання комерційної пропозиції з цієї статті, то ви з легкістю складете супер-ефективне комерційну пропозицію, однак цього мало. Щоб текст дійсно працював, потрібно всім своїм єством повірити в нього і кожен день повторювати, покращувати, модернізувати подібно чарівникові-скульптору, який створює робо-курку, яка несе золоті яйця.

Чек-лист комерційної пропозиції на мілліон

1. Дискрпиптор. Напишіть коротко, що саме ви пропонуєте, наприклад:

Сучасна маркетингова компанія «3MCompany» створить всесвітньо відомий бренд з будь-якого продукту і виведе його в лідери ринку.

2. Оффер. Детально сформулюйте суть вашої пропозиції:

Замовте послугу відділ маркетингу під ключ. Отримайте супер ефективний продукт, що збільшить кількісті кліентів в 3-10 раз, вже с першого місяця...

Далі додайте опис, вашої пропозиції. Якщо ви робити її для конкретного клієнта, напишіть реальні цифри, які він отримує в результаті.

3. Докази. Додайте відгуки та кейси з демонстрацією всіх вигод і переваг вашого продукту:

Ось кейси наших клієнтів до і після співпраці з нами. Як бачите їх бізнес став приносити набагато більше прибутку, середній чек значно виріс, як і кількість зацікавлених користувачів ...

Додайте кілька реальний і дуже докладних кейсів, де описані всі етапи роботи і результати співпраці з вашою командою.

4. Суперціна. Зробіть акційну цінову пропозиція, закличте клієнта до дії, та поставте дедлайн.

Ми пропонуємо 3 цінових пропозиції: створення бренду і маркетинг - $10000. Маркетинг, бренд і розкрутка - $ 15000. Маркетинг, бренд, розкрутка плюс супровід протягом року $ 25000.

Зараз у нас проходить акція і до 1-го листопада ви можете отримати знижку 50% на будь-який з 3-х пакетів. А якщо ви замовте зворотний дзвінок нашого фахівця прямо зараз, то отримаєте знижку 70% на будь-який з наших продуктів + секретний бонус, який вас дуже приємно здивує!

Заповніть форму нижче і наш фахівець зв'яжеться з вами негайно, якщо це робочий час!

5. Гарантія. Дайте 100% гарантію повернути кошти, в разі невиконання зобов'язень.

Ми гарантуємо вам повне повернення коштів, якщо наша діяльність не окупить себе протягом 3-х місяців!

6. Підігрівайте інтерес. Використовуйте методи захоплення клієнтів

Найчастіше буває так, що клієнт не готовий відразу придбати ваш продукт. Тому потрібно розраховувати на довгострокову взаємодію, підігріваючи інтерес клієнта різними корисними листами і повідомленнями в месенджерах. Для цього попросіть його контактні дані (email і телефон) в обмін на щось дійсно для нього цінне, наприклад:

Підпишіться на нашу розсилку і отримаєте секретне керівництво, як розкрутити свій акаунт в інстаграм до мільйона передплатників за 3 місяці. Також на вашу пошту тепер будуть регулярно приходити різні бізнес фішки, якщо застосуєте хоча б половину з них - ваш бізнес зросте в десятки разів.

7. Контент-маркетинг. Продовжуйте підігрівати інтерес до свого продукту, створюйте навколо нього інформаційну бомбу.

Давайте подивимося правді в очі: в наш час досягає успіху і багато-мільйонних оборотів той, хто вміє найкраще прикувати увагу людей до свого продукту. Контент-маркетингу - ідеальний інструмент, для довготривалих відносин з клієнтом.
Висновок: головний посил статті не сам метод складання комерційної пропозиції, а той рівень самовіддачі і віри які ви в нього закладаєте. В інтернеті повно Чек-листів зі складання комерційної пропозиції і впровадження в неї різних рекламних фішок. Однак я роблю акцент на вашій рішучості, твердому бажанні, та вірі в свій продукт\послугу, якщо це все на належному рівні, то досить виконати всього 7 вищевикладених пунктів, вкласти трохи грошей в рекламу і диво станеться - ваш бізнес почне процвітати!

Чого всім бажаю!
Дякуємо за увагу. З вас лайк та репост, з нас ще більше корисних статей!
17 серпня / 2019
Потрібен якісний, супер ефективний лендінг, що буде залучати тисячі клієнтів в ваш бізнес?

Телефонуйте, пишіть в мессенджео, або заповніть форму!
Tel: +380676089467
Viber, WhatsApp: +380935017374
Skype: mistik_max
Telegram: @mistik_max